Yabancı Hasta Departmanı

Bodrum Özel İnter Tıp Merkezi Yabancı Hasta Departmanının temel amacı hastanemize gelen kişilerin kaliteli bir hizmet almalarını sağlamak ve onlara memnuniyetlerini sağlamaktır. İnter Tıp Merkezi bünyesinde bir asistan ekip olarak hedefimiz hastalarımızın, onların aile ve yakınlarının aldıkları hizmet esnası ve sonrasında daha mutlu, huzurlu ve güvende olmalarıdır.

Asistan ekibimizin her bir üyesi sürekli olarak hastalarımız için daha pozitif ve güven duydukları ortam yaratma heyecanı içerisindeler.
En üst seviyede memnuniyet sağlayabilmek adına, bizler sürekli olarak hastalarımıza sağladığımız hizmetin detaylarını gözden geçiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Doktorlar, yöneticiler ve diğer çalışanlar ile sahip olduğumuz iletişim hasta emniyeti ve kalitesi üzerine odaklanıp, memnun eden neticeler almamızı sağlıyor.

Hasta memnuniyetini sağlamakta ki anahtar komünikasyondur ve iletişimdir. Özel İnter Tıp Merkezi Yabancı Hasta Departmanı olarak bizler hastalarımızın duygu, düşünce ve endişelerini önemsiyor, taleplerini dikkate alıyoruz. Onların hem vücut hem de sözlü dillerinden anlıyor ve ne konuştuğumuzdan daha çok nasıl iletişime geçtiğimizin mühim olduğunu biliyoruz. Hastalarımızın önemsendiklerini ve anlaşıldıklarını bilmeleri bizler için önemli.

Kaliteli Hizmet Anlayışı İçerisinde Bizlerin Amacı;

  • Güven ve Emniyet Kültürünü Sağlamak
  • Hastanın sağlık ve bakım ihtiyaçlarını hastanemiz ve doktorlarımız imkanlarınca karşılamak hasta bakımından sorumlu herkesle olan iletişim kalitesini artırmak ve bilgi transferini sağlamak.
  • Hastalarımızın baştan sona memnun kaldıkları bir hastane tecrübesi edinmelerini sağlamak.

Hasta memnuniyeti ve huzuru Bodrum Özel İnter Tıp Merkezi vizyonunun önemli bir parçasıdır. Bodrum İnter Tıp Merkezi, Yabancı Hasta Departmanı olarak hastalarımıza mümkün olan en iyi hizmeti vermeye kararlılıkla devam edeceğiz.

İletişim Bilgileri

Tel.No  : +90 549 319 4808
E-Mail : fpd@intertipmerkezi.com